Izraelczyków kusi ludobójstwo…

AGLI ISRAELIANI PRUDE LA VOGLIA DI GENOCIDIO …http://www.maurizioblondet.it/agli-israeliani-prude-la-voglia-genocidio/

Maurizio Blondet     16 czerwiec 2017       tłum. RAM

 

Wszystko wydarzyło się na punkcie kontrolnym w Mevo Dotan, podczas gdy Palestynka – prawie jeszcze dziecko – szła w jego kierunku.

Będą mówić poźniej, że usiłowała pchnąć nożem żołnierza – na video nie widać jednakże ani noża ani próby zasztyletowania. Można natomiast zaobserwować, że dziewczynka ucieka a dwóch izraelskich agentów goni ją. W następnej scenie widać ją postrzeloną, leżącą na asfalcie i zwijającą się z bólu. Wokół niej oprócz żołnierzy stoi także uzbrojony osobnik w krótkich spodenkach i sandałach – prawdopodobnie tzw. “osadnik”.

Nie dobijają ofiary – cieszą się patrząc jak się wykrwawia i lżą ją słowami: “Zdychaj kurwo!”, “Fuck you!”, “Zdychaj, cierp kahba!” (kahba to prostytutka po arabsku). Na nagraniu słychać także jak ktoś pyta: “Ale gdzie jest nóż?”

Palestynka nazywała się Nouf Iqab Enfeat, miała 16 lat i pochodziła z Yabad pod Jenin’em na Zachodnim Brzegu Jordanu. W gazetach pisano iż “lekko zraniła” jednego z izraelskich żołnierzy.

VIDEO: Israeli soldiers shoot 15-year-old Palestinian girl – YouTube               https://www.youtube.com/watch?v=HW6184Vtc-E

Israeli forces shoot Palestinian teen during ‘attack’             http://www.aljazeera.com/news/2017/06/israeli-forces-shoot-palestinian-teen-attack-170601103253004.html

Opinion: Die, Suffer, You Kahba                             http://www.haaretz.com/opinion/.premium-1.793429

Gideon Levy: What It Must Be Like to Watch Your Dying Teenage Daughter Being Cursed by Bystanders                                                                               http://www.haaretz.com/israel-news/.premium-1.794617

Problemem jest fakt, że ilość tego rodzaju zdarzeń wzrasta. Ujawnia to nastawienie –  zaakcentowane w ostatnim czasie wśród żołnierzy Tsahal –  którym jest sadystyczna przyjemność mordowania istot “gorszych” bez jakiejkolwiek winy – będąc świadomymi, że nie będą karani przez przełożonych za tego rodzaju “drobiazgi”.

Podobnie stało się 8 czerwca, kiedy to izraelski snajper strzelał do Palestyńczyków demostrujących – uwaga, nie w Izraelu – ale z drugiej strony muru, w okolicach Jabalii w północnej części strefy Gazy. Jako że żołnierze oddzieleni byli od demonstrantów murem i tym samym nie istniało żadne niebezpieczeństwo “agresji” – i tym razem w grę wchodzi jedynie safysfakcja z możliwości zabijania bezbronnych. Snajper strzelał z wieży kontrolnej – kula trafiła w głowę 35-letniego  Palestyńczyka o nazwisku Aa’ed Khamis Jom’a. Dziesiątki innych demonstrantów zostało zranione. (…)

Palestine: Israeli soldiers kill one Palestinian, injure 10 in Gaza                 https://muslimnews.co.uk/news/palestine/palestine-israeli-soldiers-kill-one-palestinian-injure-10-gaza/

15 maja zamordowano 28-letniego Muhammada Majid Bakera, palestyńskiego rybaka, łowiącego rzekomo poza dopuszczalnymi 6 milami, jakie Izraelczycy wyznaczyli dla Palestyńczyków. Tu należy zauważyć, że na początku czerwca Izrael chwilowo poszerzył do 9 mil pas morski w południowej strefie Gazy, w którym pozwala Palestyńczykom na połów. Jednakże w sektorze północnym dalej obowiązuje ograniczenie do 6 mil. Z tego powodu straż przybrzeżna zastrzeliła rybaka, który prawdopodobnie pomylił się. Kilka godzin przed morderstwem izraelskie jednostki morskie uwięziły 6 innych rybaków i skonfiskowały 2 łodzie. Przypomnijmy, że na podstawie porozumień z Oslo z lat ’90 – Palestyńczycy mogli łowić aż do 20 mil morskich od wybrzeży. (…)

Rybacy z Gazy znajdują się pod nieustającym ostrzałem żydowskich patroli, które gdy nie celują w ludzi – niszczą łodzie. Palestyńskie centrum praw człowieka stwierdziło, że w ubiegłym roku miało miejsce 126 przypadków ostrzelań i 130 aresztowań palestyńskich rybaków.

Muhammad al-Hissi, ojciec 3 dzieci został uznany za zaginionego na morzu, chociaż ciało nie zostało odnalezione – po tym jak 4 stycznia jego łódź została zatopiona przez Izraelczyków.

Palestinian Fisherman Shot and Killed by Israeli Forces           http://www.palestinechronicle.com/palestinian-fisherman-shot-and-killed-by-israeli-forces/

Gaza fisherman is second killed by Israel this year         https://electronicintifada.net/blogs/maureen-clare-murphy/gaza-fisherman-second-killed-israel-year

Jak napisał Miko Peled, izraelski pacyfista:

“Widok zabitych Palestyńczyków – w tym także dzieci – stał się rzeczą normalną. To samo jak chodzi o izraelskich snajperów, używających ostrych nabojów przeciwko nieuzbrojonym demonstrantom”.

26 maja Miko Peled uczestniczył w demostracji w Nabi Saleh, gdzie 2 tygodnie wcześniej został zabity przez snajpera 23-letni Saba Abu Ubaid. By zapobiec kryminalnym reakcjom wojska – w demonstracji uczestniczyli aktywiści izraelscy. Nie okazało się to jednak skuteczne.

Miko Peled mówi dalej:

“Żołnierze w pełnym uzbrojeniu wezwali mieszkańców osiedla by rozeszli się. Usłyszałem, jak jeden z żołnierzy z identyfikatorem policyjnym na nazwisko Raj Keyes polecał snajperom: ‘Strzelajcie im w nogi’. Mieszkańcy Nabi Salem zaczęli siadać przed snajperami, by uniemożliwić im celowanie. Odpowiedzią na ich krok było użycie gazu duszącego i polewanie ich wodą ‘skunk’ (śmierdzącą mieszanką, która szkodzi oczom dzieci). Stałem blisko wspomnianego Keyes’a, kiedy ten z uśmiechem na twarzy rzucił granat duszący w kierunku stojących obok drogi kobiet i dzieci”. (…)

Miko Peled                                                                               https://en.wikipedia.org/wiki/Miko_Peled

VIDEO: IOF KILLED SABA ABO UBAID                                             https://www.youtube.com/watch?v=26NgVeI16W8

Skunk (weapon)                                                             https://en.wikipedia.org/wiki/Skunk_(weapon)

Jest to typowe żydowski podejście do istot “niższych”. Należy zauważyć wzrost nieukrywanej niegodziwości i jawnej chęci zabijania oraz masakrowania, podobny do kryminalnej obojętności, z jaką amerykańskie siły zbrojne wraz z wojskami koalicji – udając, że “zwalczają ISIS” i “wyzwalają” – mordują cywili w Raqqa i Mossulu.

Po opublikowaniu video – które dowodzą prawdziwości zajścia – nowozelandzki generał Hugh Mc Aslan – szef wojsk koalicji przyznał, że “w celu stworzenia zasłony dymniej pozwalajacej uciekinierom na opuszczenie miasta – na Raqqę (gdzie mieszka jeszcze 160 000 cywilów i nie więcej niż 500 jihadzistów) zostały zrzucone bomby fosforowe. Jest to oczywiście niezrównany przykład hucpy, ponieważ użycie fosforu – który jest bronią chemiczną – w pobliżu skupisk ludności jest przez konwencję międzynarodową zabronione.

Fotografia zamieszczona na początku artykułu pokazuje jak fosfor  “pomógł” cywilom z strefy Gazy, gdzie został zrzucony przez jedyną “demokrację” obecną na Bliskiem Wschodzie.

Nawet kontrowersyjne Obserwatorium ds. Syrii z siedzibą w Londynie pzyznało, że fosfor zabił w Raqqa 23 cywilów. (…)

Paulo Pinheiro, komisarz ONZ-owski określił ilość zabitych podczas bombardowań amerykańskich jako wstrząsającą.

Faktycznie, na dzień 1 marca 2017 liczba ofiar śmiertelnych wynosi 945, zaś ilość poszkodowanych i bezdomnych przekracza 160 000. Sama koalicja zachodnia mówi o 352 osobach zabitych “nieumyślnie”.

Co do mnie – jestem przekonany, że nie ma niczego, co można byłoby określić jaki “nieumyślne”.

Biorąc pod uwagę celowe rzezie cywilów w Mossulu w marcu i w kwietniu (tak kompromitujące – chociaż przemilczane przez mass-media – że lotnictwo belgijskie złożyło oświadczenie, iż jego samoloty F-16 nie brały udziału w masakrach), a także  sadystyczną działalność Izraela przeciwko bezbronnym Palestyńczykom – jestem przekonany, że są one wskaźnikami stosowania polityki ludobójstwa.

Pozwalają na to tak nowe przymierze pomiędzy Izraelem i Królestwem Arabii Saudyjskiej (realizującym ludobójstwo w Yemenie), które eliminuje nawet najsłabszą krytykę arabską, jak i bezpośrednia oraz jawna amerykańska interwencja militarna w Syrii przeciwko Assadowi, wspierająca terrorystów – mająca na celu zablokowanie ofensywy wojsk syryjskich w kierunku granicy z Irakiem, ich połączenie się z wyzwolicielami irackimi i co za tym idzie z możliwością otrzymywania dostaw broni z Iranu (w związku z czym przygotowywany jest amerykański kontratak – USA sprowadziły do bazy a Al Tanf w Syrii rakiety HIMARS, o zasięgu 300 km). Wszystko to jest możliwe dzięki nowej polityce Białego Domu, w którym o sprawach bliskowschodnich decyduje Jared Kushner.

Arabska krew  była zawsze tania. Obojętność amerykańska ma z całym prawdopodobieństwem bardzo precyzyjny cel. Ci, którzy zostają zabici to ludzie popierający Assada. To ci, którzy podczas przyszłej systematyzacji Syrii (przeznaczonej do bałkanizacji wg. planów USraelskich) – będąc żywymi – głosowaliby na Assada. Izrael gorączkuje się ponieważ widzi na horyzoncie realizację swego finałowego marzenia, tj. eliminacji wszystkich Palestyńczyków z Gazy i zakończenie zachodnich pogawędek na temat “dwóch państw”.  

Rozpoczęło się “Ostateczne Rozwiązanie” problemu Gazy

Izrael obniżył do połowy dostawy elektryczności do łagru w strefie Gazy: z 3 godzin dziennie do godziny. (…)

Jak zapewnia Jonathan Cook – dziennikarz brytyjski piszący z Nazaretu: “Toczy się gra pomiędzy USA i Izraelem w celu podpisania tzw. “ostatecznego porozumienia” (zachwalanego przez Trumpa) kończącego konflikt izraelsko-palestyński – który zredukuje w ten sposób kwestię palestyńską do marginesu spraw dyplomacji międzynarodowej”.

Kilka dni temu przybyła do Izraela Nikky Haley – ambasador USA przy ONZ w towarzystwie Danny Danon’a, ambasadora Izraela przy ONZ. W rozmowie z Netanyahu – Halley stwierdziła, że “ONZ krzywdzi Izrael” i że Rada Bezpieczeństwa zamiast potępiać Syjon powinna “skoncentrować się na Iranie, Syrii, Hamas’ie i Hezbollah’u”.

Natomiast Netanyahu poprosił Halley by doprowadziła do likwidacji UNRWA – agencji ONZ-u – znienawidzonej przez Izrael. UNRWA powstała w roku 1948 po to by pomagać milionom Palestyńczyków wypędzonych z państwa żydowskiego i zredukowanych do statusu mieszkańców obozów dla uchodźców, które stały się permanentne.

Jeszcze obecnie UNRWA troszczy się o 5 milionów Palestyńczyków zamieszkujących państwa sąsiednie, jak chodzi o szkolnictwo, opiekę zdrowotną i pomoc społeczną. Netanyahu utrzymuje, że UNRWA “zamiast rozwiązywać problemy Palestyńczyków – podtrzymuje ich istnienie”.

Można powiedzieć, że Netanyahu ma rację – UNRWA – sprawiając, że Palestyńczycy przeżywają –  podtrzymuje sytuację, w której ciągle jeszcze istnieją głosy domagające się ich powrotu do Palestyny.

Ponadto – UNRWA zatrudnia i opłaca 32 000 pracowników palestyńskich – nauczycieli, administratorów i lekarzy, którzy mieszkają na Zachodnim Brzegu, tj. na terytoriach, które Netanyahu i Danon pragną włączyć do Izraela.

Problem można byłoby zlikwidować uśmiercając ich wszystkich – pozbawiając ich jakiejkolwiek pomocy – podobnie do pozostawiono mieszkańców strefy Gazy bez elektryczności.

***

United Nations Relief and Works Agency for Palestine Refugees in the Near East (UNRWA)                                                                                                                             https://www.unrwa.org/                                                                     https://en.wikipedia.org/wiki/UNRWA

U.S.-Led Forces Said to Have Used White Phosphorus in Syria                     https://www.nytimes.com/2017/06/10/world/middleeast/raqqa-syria-white-phosphorus.html?_r=0

U.S.-led forces appear to be using white phosphorus in populated areas in Iraq and Syria                                                 https://www.washingtonpost.com/news/checkpoint/wp/2017/06/09/u-s-led-forces-appear-to-be-using-white-phosphorous-in-populated-areas-in-iraq-and-syria/?utm_term=.1513fcf2e3f9

White phosphorus use by US-led coalition forces in Iraq condemned by humanitarian groups                                               http://www.independent.co.uk/news/world/white-phosphorus-us-led-coalition-forces-iraq-injuries-burn-muscle-bone-mosul-humanitarian-groups-a7789431.html

U.S.-Led Coalition Has Used White Phosphorus In Fight For Mosul, General Says http://www.npr.org/sections/parallels/2017/06/13/532809626/u-s-led-coalition-has-used-white-phosphorous-in-fight-for-mosul-general-says?live=1

THE ETHNIC CLEANSING OF PALESTINE           https://ia800509.us.archive.org/10/items/TheEthnicCleansingOfPalestinePappeIlan/The%20Ethnic%20Cleansing%20of%20Palestine%20-%20Pappe,%20Ilan.pdf

Ilan Pappé                                                                     https://en.wikipedia.org/wiki/Ilan_Papp%C3%A9

                                                                          

Annunci