Od Ukrainy po Berlin trwa ofensywa totalitarnego państwa pedałów    

DALL’UCRAINA A BERLINO, AVANZA LO STATO TOTALITARIO DEL KULANDRO http://www.maurizioblondet.it/dallucraina-berlino-avanza-lo-totalitario-del-kulandro/

Maurizio Blondet       21 czerwiec 2017       tłum. RAM

 

Jeden z moich czytelników przysłał mi fotografię z pierwszego pochodu pederastów w Kijowie komentując: “Wreszcie Ukraina należy do Europy!”

Miał to być sarkazm – ja jednakże zapewniam, że uwagę tę można wziąć całkowicie na poważnie. Reżimowi z Kijowa – w celu tzw. “wprowadzenia Ukrainy do Europy” – w sposób nieoficjalny – jako jeden z warunków postawiono zaakceptowanie przez ukraiński parlament ustawy pozwalającej na “małżeństwa” dewiantów określane jako “związki partnerskie”. Wobec zimnej odmowy zdumionej hunty kijowskiej (jako że jest rzeczą trudną osiągnięcie przegłosowanie czegoś podobnego w parlamencie) – padła odpowiedź: w takim razie wasze wejście do Europy pozostaje w strefie marzeń, ponieważ takie właśnie są  europejskie wartości.

Tak więc pierwsza defilada pedałów na Ukrainie musi wchodzić w skład uzgodnionego pomiędzy obu stronami pakietu – od czego zależy cała reszta sprawy, czyli podróżowanie po Europie bez wiz, “ochrona” NATO dla kraju, a także – jak chodzi o Donbas – brukselskie poparcie dla Ukrainy i potępienie Putina.

Gdy obserwuje się legiony pedałów z różowymi chusteczkami lub też sado-analne eskadry ubrane w dermę z założonymi na twarze kagańcami – złożone z osobników bardzo wysportowanych, jednakowych, wyzywających i pewnych siebie (choć jest prawdą, że 5 000 policjantów musiało chronić ich przed “niedojrzałymi jeszcze” do tego projektu Ukraińcami) – przychodzi na myśl, że są oni wynajętymi aktorami – że należą do wędrownej trupy teatralnej, wystawiającej gay pride odpłatnie jeżdżąc po całej Europie – jednym słowem coś w stylu Femen.

Jak chodzi o ochronę policyjną parady – pokazuje ona oczywiście totalitarny charakter operacji europejskich: do “wolności seksualnej”  narody powinny być zmuszane z użyciem publicznych sił porządkowych.

Euro-sodomizm w ekspansji

Totalitarne “wyzwolenie” na Wschodzie Europy odnosi kolejne sukcesy. Od kilku dni premierem Serbii jest aktywistka – lesbijka.

Lewacka Repubblica powitała wydarzenie słowami:

“Historyczny zwrot w Serbii: po raz pierwszy w kraju, w którym tendencje homofobiczne są historycznie bardzo silne i częstokroć brutalne – stanie na czele rządu kobieta deklarująca w otwarty sposób swą przynależność do LGBT. Młody predydent elekt (były premier), pro-Europejczyk i reformator –  Aleksandar Vučić zapowiedział, że wybrał na swego zastępcę Anę Brnabic – ministra służby publicznej”.

Wydaje się być sprawą jasną, że także ta nominacja jest spełnieniem żądań Brukseli-Berlina, co do realizacji “reformatorskiego europeizmu” prezydenta Vučića. (…)

Prawdopodobne mają nadzieję, że Serbia pod wodzą lesbijki – choć stawiająca opór – poprosi (w wyniku szantażu wynikającego z relacji gospodarczych z UE) o wstąpienie do NATO i pozwoli na umieszczenie rakiet na jej terytorium – 2 kroki od  Rosji czyli weźmie udział w jej okrążeniu.

Stąd widać, że “Wyzwolenie Pedałów” tworzy całość z militaryzmem atlantyckim. Gay-owskie “małżeństwa” i pochody sado-odbytnicze są częścią pakietu sformułowanego raz na zawsze i to w sposób obowiązkowy. Wkrótce pojawi się tam także przymus wysłania wojsk do Iraku, Afganistanu, Syrii i gdzie tylko zażąda tego Syjon.

Następnie zaś – “ku radości” Ukraińców i Serbów – nakazem państwa – wprowadzona zostanie również teoria gender w szkołach, przymusowe kursy masturbacji dla 4-letnich przedszkolaków, 12 obowiązkowych szczepionek dla noworodków, wzrost zachorowań na autyzm (który we Włoszech jest już rzeczywistością), przymusowe “goszczenie uchodźców i migrantów” opłacane pieniędzmi podatników (we Włoszech “goszczącym” migrantów oddaje się 4 miliardy euro). Przyjdzie czas także na ius soli i całą resztę. (…)

El Papa skład hołd księdzu Milani – pederaście

We Włoszech – neo-Kościół – poprzez najbardziej ignoranckiego wśród swych aroganckich oligarchów – ingeruje w kwestię ius soli i piętnuje mianem egoistów posłów, którzy sprzeciwiają się wprowadzeniu go w życie.

Jak Bergoglio śmie to robić?

Sprawa udzielania czy odmawiania obywatelstwa jest aktem prawnym będącym w najwyższym stopniu kompetencją przedstawicieli narodu. Ale Bergoglio jest oczywiście oklaskiwany przez mass-media, a ateiści, heretycy, bogate lewactwo i sekularzyści – ci sami, którzy do niedawna potępiali rzekome “ingerencje Kościóła w sprawy państwa” – nawołują dziś do “posłuszeństwa papieżowi Franciszkowi”.

Ponadto, tenże papież Franciszek właśnie w obecnym momencie uważa za słuszne gloryfikowanie księdza Milani’ego – bardzo kochanego przez tzw. “dojrzałych” katolików i postępacką lewicę – choć cokolwiek dziś zapomnianego.

Lorenzo Milani                                                                               https://it.wikipedia.org/wiki/Lorenzo_Milani

Dzięki artykułowi Elisabetty Frezza możemy zorientować się dlaczego Franciszek zajął się nim w tej chwili:

Frezza pisze:

“Silvia Ronchey – na łamach dziennika Repubblica poinformowała nas, że ksiądz Milani, który wywodził się ze starej wysoko postawionej mieszczańskiej rodziny żydowskiej o przekonaniach liberalnych, posiadającej wyrafinowane tradycje kulturalne – stał się zdrajcą tak własnej klasy społecznej jak i rygoryzmu swego wyznania”.

“Był niepraktykującym Żydem, już od młodości zafascynowanym literaturą, poezją i malarstwem – artystą bohémien, żyjącym we Florencji lat trzydziestych – nie ukrywającym swej homoseksualności”.

A oto fragmenty z korespondencji księdza Milani’ego – które powinny zostać opublikowane w mającej wkrótce ukazać się książce:

“Zdaję sobie sprawę, że jeżeli istnieje zagrożenie dla mojej duszy, to nie jest ono skutkiem tego, że za mało kochałem, ale raczej, że kochałem za dużo (tzn. zaciągałem ich również do łóżka)”.

Nieco dalej – w liście do dziennikarza, który stanie się później jego biografem Milani pisał: “Kto będzie zdolny kochać młodzież do granic możliwości bez wkładania im do dupy, jeżeli nie nauczyciel, który razem z nimi będzie także kochał Boga i bał się piekła”.

La missione postuma di Don Milani                                                   https://www.riscossacristiana.it/la-missione-postuma-di-don-milani-di-elisabetta-frezza/

Le vere parole di Don Milani                   http://www.repubblica.it/cultura/2017/04/21/news/le_vere_parole_di_don_milani-163527168/

To właśnie chwałę (idącą zresztą dziś w zapomnienie) księdza Żyda – który pisał o “wkładaniu do dupy” swym wychowankom –  Bergoglio zapragnął odświeżyć co tylko, stwierdzając:

“Byłbym zadowolony gdybyśmy pamiętali księdza Milani’ego nade wszystko jako człowieka wierzącego, oddanego Kościołowi, chociaż przez niego zranionego, wychowawcę z zamiłowania – posiadającego wizję szkoły, która wydaje mi się być odpowiedzią na wymagania serca i inteligencji naszej młodzieży”.

Cóż, sława księdza Milani’ego zbladła we Włoszech co nieco z powodu skandalu pedofilijnego w Forteto, gdzie zwolennicy metod wychowawczych księdza Żyda homoseksualisty – faktycznie – a nie w przenośni – “wsadzali go do dupy” dzieciom.

Cattivi scolari di don Milani. La catastrofe del Forteto               http://magister.blogautore.espresso.repubblica.it/2013/01/18/cattivi-scolari-di-don-milani-la-catastrofe-del-forteto/

Il Forteto – catastrofe del cattocomunismo       https://www.ilcovile.it/raccolte/RACCOLTA_COVILE__8_Forteto.pdf

Jednym słowem, dzisiejszy czas ofensywy totalitaryzmu sodomickiego – El Papa uznał za odpowiedni moment do ponownego gloryfikowania księdza Milani’ego. (…) Natychmiast po papieskiej wypowiedzi włoska ignorantka – minister oświaty zadeklarowała, że ksiądz Milani stanie się wzorem “prawdziwego wychowawcy, zwolennika szkoły otwartej i inkluzywnej”

 Don Milani, Fedeli: “Il 5 giugno al Miur evento dedicato. Da Papa Francesco invito a memoria attiva della sua lezione”   http://hubmiur.pubblica.istruzione.it/web/ministero/cs230417

Jak widać z nadejściem Bergoglio (jak pisze Frezza):

“Nareszcie doszło do pełnej i jawnej współpracy pomiędzy super-państwem i neo-kościołem, również jak chodzi o lansowanie tak ekstremalnego tematu należącego do  ponadnarodowej agendy opracowanej przez globalistyczne elity jak wyżej wsponiany”.

Po przejściu na wyznawanie ekologii, imigracjonizmu, doktryny “zdrowia seksualnego i rozrodczego”  – upragniony (przez globalistów) cel, jakim jest likwidacja chrześcijaństwa – wymaga by pedofilia przestała być przestępstwem – z czego skorzystają także mieszkańcy świętych pałaców.

Tym sposobem katechon przekształcił się w koło zamachowe dla wszystkich możliwych zboczeń a El Papa i tym razem w sposób przymusowy dostosowuje kościół hierarchiczny do nowego porządku występku i totalnej samowoli.

Nie macie prawa sprzeciwić się mu ani pragnąć poznania prawdy. (…)

 

 

Annunci